Mūsu stāsts / Our story

Tūristu vilcieniņi ir populāri visā pasaulē un kopš 2018.gada vilcieniņš viesus vizina arī pa Ventspils skaistākajām vietām! Brauciena laikā jūs apskatīsiet pilsētas ievērojamākos objektus, vēsturiskas ēkas, krāšņus parkus un laukumus.

Tūristu vilcieniņš ir uzbūvēts pašu rokām šeit pat Ventspilī. Projekta īstenotājs uzņēmējs Ģirts Purviņš atklāj, ka būvniecības process ilga vairāk nekā četrus mēnešus un tajā ieguldīts daudz darba un mīlestības.

Vilcieniņu radījusi lieliska komanda. Dizainu veidojis arhitekts Alvis Didrihsons, bet lokomotīves un vagoniņu izbūves procesā inženiera Jāņa Avotiņa vadībā piedalījās Ansis Sēlis-Sviriņš, Krists Ērkšķis, Grigorijs Grundštoks, Guntis Burnevics, Armīns Brālītis un Ēriks Belte. Projekta gaitu uzraudzīja Latvijas Neatkarīgo ekspertu asociācijas eksperts Eduards Tenis, kurš atzinīgi novērtēja ventspilnieku pielietotos tehniskos risinājumus un izsniedza sertifikātu, ka ventspilnieku roku darbs var doties ielās.

Projekta īstenošana bija iespējama pateicoties Ventspils pilsētas domes izsludinātajam konkursam, kas paredzēja pašvaldības līdzfinansējumu tūristu vilcieniņa pakalpojuma izveidei pilsētā.

Mūsu komandai ir prieks, ka brauciens ar vilcieniņu raisa pozitīvas emocijas gan mūsu pilsētas iedzīvotājiem, gan arī viesiem. Uz tikšanos Ventspilī!